MBA & YÜKSEK LİSANS GÜNLERİ

İster lisans eğitiminizi yeni bitirmiş olun, ister işinizde daha yüksekleri hedefleyen bir çalışan; yurt içinde Yüksek Lisans ve MBA Günleri kendinize daha iyi bir gelecek oluşturmanız için onlarca seçenek sunuyor. Türkiye'de yurt içindeki programlara yönelik ilk ve tek etkinlik olan MBA & Yüksek Lisans Günleri'ni kaçırmayın!

3 Aralık 2016 Cumartesi, Harbiye Hilton'da!

 • MBA
 • Executive MBA
 • Uzaktan Eğitim (eMBA)
 • Tezli veya Tezsiz Yüksek Lisans Programları
 • Türkçe ve İngilizce Programlar
 • Burslar, Özel İndirimler, Etkinliğe özel Fırsatlar!

ETKİNLİĞE ÜCRETSİZ KAYIT OLUN!

Altta işaretli bilgi ve duyuru iletilerini elektronik haberleşme kanalları ile almak istiyorum

Bilgileriniz kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve işaretlediğiniz konular dışında duyuru almayacaksınız.

GELECEĞİNİZİ SİZ ŞEKİLLENDİRİN

Üniversite eğitimi, iş sahibi olmak için önemli bir adım. Ancak kendinize daha iyi bir gelecek yaratmanın yolu, önde olmaktan geçiyor.

 • Türkiye'nin önde gelen üniversite yetkilileri ile konuşun
 • Onlarca program hakkında bilgi alın
 • Burs imkanlarını öğrenin

TÜRKİYE'NİN TEK MBA & YÜKSEK LİSANS ETKİNLİĞİ

Türkiye'nin en büyük yüksek lisans platformu işbirliği ile size sunduğumuz, Türkiye'nin ilk MBA ve yüksek lisans odaklı etkinliği Mezun MBA & Yüksek Lisans Günleri'nde hayatınızın yeni rotasını çizmeniz için onlarca önde gelen Türk üniversitesi ile tek adreste buluşmanızı sağlıyor!

 • Etkinliğe Özel İndirimler ve Burslar
 • Etkinlik anında başvuru yapma fırsatı

MEZUN EĞİTİM ETKİNLİKLERİ

17 yıldır online ve offline mecralarda yenilikçi ve akılcı çözümler üreterek yurt içi ve yurt dışında eğitim ve yaşam hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için çalışıyoruz.

Türk öğrencilerin karşılaştıkları engelleri belirleyip amaca uygun çözümler üretmek için yaptığımız çalışmalarda öğrendiğimiz bir nokta da doğru üniversitelerle doğru ortamda birebir görüşmenin önemidir.

Bu ihtiyacı karşılamak için de Mezun Amerika ve İngiltere Eğitim Fuarı, ABD üniversite resepsiyonları, Türkiye'de MBA & Yüksek Lisans Günleri ve webinarlarımızı sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

AMERİKA & İNGİLTERE EĞİTİM FUARI

Önde gelen kaliteli üniversitelerle butik eğitim fuarı

Her yıl iki kez düzenlenen ve sizlerden aldığımız geri bildirimler ile özel olarak seçilmiş dil okulları ve üniversiteler ile buluştuğunuz yurt dışı eğitim fuarı.

Yurt Dışı Eğitim Resepsiyonları

ÖZELLEŞMİŞ BUTİK DAVETLER

Amerika ve İngilterenin önde gelen üniversitelerinden biri ile birebir seminer ve soru cevap fırsatı bulabilecğeiniz davetler ve resepsiyonlar

MBA & YÜKSEK LİSANS GÜNLERİ

MBA VE YÜKSEK LİSANS

Eğitimini TÜrkiye'de tamamlamak ya da kendine daha parlak bir gelecek yaratmak siteyen yarının yöneticilerinin buluşma noktası

MEZUN BAŞVURU DESTEK MERKEZİ

Yurt dışında eğitim almaya karar verdiniz. Birçok firma ile görüştünüz. Mezun Başvuru Destek Merkezi ile karşılaştınız ve aklınızda bir soru belirdi:

Mezun BDM‘nin diğer seçeneklerden farkı nedir?

TAMAMEN ÜCRETSİZ

Evet yanlış okumadınız! Mezun Başvuru Destek Merkezi, size sunduğu tüm servisleri ile tamamen ücretsizdir. Başvuru danışmanlığı, telefon ve e-posta desteği, iletişim aracılığı ve etkinlik standlarımızla sizlerin yanınızdayız.

SÜREKLİ DESTEK

Biz yurt dışında eğitimin sadece başvuru dönemi olduğunu düşünmüyoruz. Bu sebeple desteğimiz okul seçiminden itibaren, eğitim aldığınız süre boyunca devam etmektedir. Eğitiminiz boyunca yurt dışı ofislerimiz ve yetkililerimizden de ihtiyaç duyduğunuz konularda destek alabilirsiniz.

SİZLERDEN BİRİ

Mezun Group yurt dışında okumuş Türkler tarafından kurulmuş, Miami‘de ve Washington‘da ofisleri olan bir Türk-Amerikan firmasıdır.

DENEYİMLİ & PROFESYONEL

17 yılı aşkın tecrübesi ile bir Mezun Group projesi olan Mezun Başvuru Destek Merkezi'nde profesyonel bir kadro sizlere yardımcı olmak için çalışıyor.

SANAL GERÇEKLİK SERGİSİ

Kurulduğumuz günden beri eğitimi en son teknolojiyle buluşturmayı ilke edindik. Bu doğrultuda da Sanal Gerçeklik teknolojisinin varlığını göz ardı etmiyoruz.

Yakın geleceğimizde hayatımızda çok büyük yer edecek bu teknolojiyi gelin test edin. Unutamayacağınız bir deneyim ile geleceği yaşayın.

Sanal Gerçeklik Yürüme Simülatörü

SpaceWalkerVR ile Sanal Gerçeklik Daha da Gerçek!

Dünyada satışa çıkan ilk Sanal Gerçeklik Yürüme Simülatörü Spacewalker'la Sanal dünyada gezintiye çıkın.
Spacewalker isimli cihaz bilgisayarda tasarlanmış üç boyutlu mekanların içinde, 360 derece, istediğiniz yöne yürüyerek ya da koşarak gitmenizi sağlıyor. Kolaylıkla oyun salonlarında, fitness salonlarında, müzelerde ve okullarda kurularak kullanılabiliyor.

Oculus Rift ve Samsung Gear Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Sanal Gerçekliği (Virtual Reality) Deneyimlemeye Hazır mısınız?

Sanal Gerçeklik (Virtual Reality) günlük hayatımıza girmek üzere hızla ilerleyen bir teknoloji. Eğitim teknolojilerinde de kendine yer bulan bu kavram ile evinizin salonundan, üniversite sıralarındaymış gibi derslere katılacağımız ya da istanbul'dan Amerika'daki bir üniversite kampüsünü canlı olarak dolaşabileceğimiz günler çok da uzak gözükmüyor.

Mezun VR Headset

Akıllı Telefonunuzu Sanal Gerçeklik Gözlüğüne Dönüştürün!

Mezun VR Headset ile uyumlu akıllı telefonunuz bir sanal gerçeklik gözlüğüne dönüşüyor. Üstelik Appstore, Google Play gibi tüm uygulama marketlerindeki yüzlerce uygulama ile deneyiminizi şekillendirmek sizin elinizde.

Etkinliğe gelin, test edin, kendi gözlüğünüzü hemen edinin!

ETKİNLİK DAVETİYENİZİ HEMEN ALIN

Tüm Mezun etkinliklerimiz gibi, Mezun MBA & Yüksek Lisans Günleri'ne katılım da ücretsizdir.

HEMEN ÜCRETSİZ KAYIT OLUN!

ETKİNLİK SPONSORLARI