DOKTOR OLMAK İÇİN
BAU International University BATUMI

İlk yıldan itibaren klinik deneyim kazanmak, uluslararası standartlara uygun müfredatta eğitim görmek, USML derslerini almak ve son model teknolojilerle donanmış bir hastanede tecrübe edinerek doktor olmak için sizleri BAU International University BATUMI'ye bekliyoruz. BAU International University BATUMI'de eğitim dili İngilizce'dir. Detaylı bilgi için: http://bauinternational.edu.ge/en/home

Ücretsiz Kayıt Olun

8 Nisan Cumartesi, Saat 12:30 Point Hotel, Taksim

NEDEN BAU International University BATUMI

BAU International University BATUMI, BAU Global ağı içerisinde yer alan bir üniversitedir. Böylece öğrencilerimiz öğrencilerimiz bilgi ve deneyimlerini küresel ölçekte genişletmek için benzersiz fırsatlara sahip olurlar. Detaylı bilgi için www.bauglobal.com

Tıp öğrencileri eğitimlerinin ilk yılından itibaren klinik deneyim kazanırlar.

Amerikan modeli eğitim programı uluslararası standartlara uygundur. Eğitim dili İngilizce’dir.

BAU International University Batumi Tıp Fakültesi’nden mezun olan öğrenciler Türkiye’de doktorluk yapabilir. 

Öğrencilerimiz eğitimleri esnasında USMLE (Amerika Birleşik Devletleri Tıbbi Lisans Sınavı) dersini de alırlar.

BAU International University Batumi, üniversite Hastanesi ile aynı binada bulunmaktadır. Üniversite Hastanesi JCI standartlarına göre inşa edilmiş ve güncel tesislerle donatılmıştır.  

Üniversitemiz, Gürcistan'ın Karadeniz kıyısında, en güzel şehirlerinden birinde, Batum'da bulunur.  Öğrenciler için güvenli bir şehirdir ve cazip fiyatlarla yaşamak mümkündür.

BAU International University Batumi, 5 üniversite, 5 uydu kampüs ve 3 dil okulu ile ve 3 kıtada 7 ülkede yayılan, BAU Global ağının bir üyesidir. Bu, öğrencilerimize önde gelen eğitim kurumlarındaki bilgi ve tecrübelerini küresel ölçekte zenginleştirmeleri için mükemmel bir fırsat sunmaktadır.